Zasady zakupu

AUKCJEWSZWAJCARII.PL

REJESTRACJA KONTA NA PORTALU AUKCJEWSZWAJCARII.PL

Zarejestruj nowe konto na portalu i weź udział w licytacjach samochodów ze Szwajcarii. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz możliwość logowania do naszego serwisu. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą w pełni korzystać ze wszystkich funkcji na naszej stronie. Do pełnej aktywacji konta wymagamy wpłaty kaucji zwrotnej na nasze konto w wysokości 1000 zł. W momencie zwrotu kaucji konto na stronie przestaje być aktywne.

W celu aktywacji konta po rejestracji na stronie prosimy o kontakt pod numerem +48 791 070 188

 

LICYTACJE SAMOCHODÓW ZE SZWAJCARII

 1. Znajdź interesujący Cię pojazd spośród setek szwajcarskich aukcji na naszym portalu.
 2. Po wejściu na stronę danej aukcji pojawi się szczegółowy opis, fotografie oraz pole w którym istnieje możliwość złożenia oferty. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie aukcji, zadzwoń chętnie udzielimy szczegółowych informacji co ułatwi Ci licytacje pojazdu.
 3. Gdy zdecydowałeś się już na konkretny pojazd wystarczy, że złożysz swoją ofertę na stronie z wybraną przez Ciebie aukcją.  Wszystkie licytacje na naszej stronie odbywają się w CHF. Kwota złożona przez Ciebie na naszym portalu dotyczy zapłaty za sam pojazd i należy do niej doliczyć wszystkie pozostałe koszty, które obliczysz przy użyciu kalkulatora znajdującego się na naszej stronie.
 4. Wszystkie aukcje samochodów ze Szwajcarii odbywają się na zasadzie przetargu. Najwyższa złożona oferta wygrywa. Żaden użytkownik oraz żadna firma biorąca udział w przetargach nie widzi ofert konkurentów.
 5. Wszystkie pojazdy znajdujące się na naszym portalu kupowane są bezpośrednio od firm ubezpieczeniowych w Szwajcarii. Firma aukcjewszwajcarii.pl nie odpowiada za wcześniejsze, ewentualne uszkodzenia wynikające z historii pojazdu.
 6. Pamiętaj w przypadku wygrania aukcji, Twoja oferta jest wiążąca.
 7. Przy kwotach licytacji powyżej  10000 CHF przyjmujemy wcześniej zaliczki w wysokości 20% od proponowanej kwoty. W pozostałych wypadkach płatność za pojazd ze Szwajcarii odbywa się przelewem na konto firmowe oraz w gotówce przy odbiorze.

 

OPŁATY PO SPROWADZENIU AUTA DO KRAJU

Pamiętaj po sprowadzeniu auta do kraju pozostanie Ci jeszcze zapłata akcyzy od pojazdu oraz tłumaczenie dokumentów. Obecnie obowiązują dwie stawki podatku akcyzowego w Polsce – 3,1% dla aut o pojemności silnika do 2000 ccm oraz 18,6% dla pojazdów przekraczających tę wartość. Akcyzę najlepiej wyliczyć od całkowitej ceny auta. Ważne, aby uwzględnić te opłaty przy ogólnej wycenie przed licytacją samochodów ze Szwajcarii.

 

LICYTACJE ZAKOŃCZONE

Informacje na temat złożonej przez Ciebie oferty widoczne są na stronie „Moje aukcje”.
Przy każdej złożonej przez Ciebie ofercie widnieje jeden z następujących statusów:

Przegrana – Złożona przez Ciebie oferta była zbyt niska. Wygrała wyższa. Status aukcji może zmienić się do 24 godzin po jej zakończeniu. UWAGA! W przypadku aukcji kończących się o godzinie 15.00 status może zmienić się nawet do 30 dni od daty jej zakończenia.

Wygrana – Twoja oferta na aukcji samochodów ze Szwajcarii była najwyższa. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów dotyczących dokumentów, płatności oraz transportu.

 

WAŻNE INFORMACJE!

 1. Sprzedający w Szwajcarii zastrzega sobie prawo do niewydania pojazdu w momencie, gdy najwyższa złożona oferta na licytacji go nie satysfakcjonuje.
 2. Wszystkie dokumenty pojazdu zostaną wydane klientowi dopiero w momencie uregulowania całej należności za pojazd.
 3. Zakładając konto na naszym portalu oświadczasz, że:
 • Jesteś świadomy zawarcia transakcji kupna sprzedaży zawartej w momencie wygrania aukcji.
 • Dysponujesz środkami na zakup pojazdu.
 • Jesteś świadomy, że złożone oferty nie mogą być odwołane.
 • Znasz wszystkie koszty związane ze sprowadzeniem pojazdu.
 • Zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin portalu oraz Politykę prywatności.
Back to top